OFERTA

OFERTA FIRMY


TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY - klient zamawia całą powierchnię dedykowanego środka transportu. Pojazd jest dostosowywany do konkretnego ładunku. Nasza firma specjalizuje się w transporcie mebli. Lata doświadczeń sprawiły, że doskonale znamy tajniki ich bezpiecznego przewozu.

TRANSPORT TOWARÓW CHŁODNICZYCH - są to ładunki, które podczas transportu muszą być przewożone w niskiej temperaturze i wymagają jej ścisłej kontroli. Są to między innymi owoce, mięso, mrożonki, jak również kosmetyki, towary stosowane w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym.

TRANSPORT DROBNICOWY - przewóz towaru o niskim tonażu i mniejszych wymiarów. Zaletą jest zoptymalizowany koszt transportu. Klient jednym transportem może nadać klilka pojedyńczych przesyłek, co zminiejsza koszty transportu każdego z tych ładunków.


Każdy z transportów może być realizowany na jednorazowe zlecenie, jak również w formie długłofalowych kontraktów z klientami. Posiadamy nowoczesną i niezawodną flotę, w której w skład wchodzą najnowocześniejsze samochody z normą ekologiczną EURO5. Każde auto wyposażone jest w system GPS, który zapewnia ciągłą kontrolę i monitoring wykonywanego zlecenia.